• Pre tvoj vysnívaný diár
 • Svadobné náušnice, nové balenie šperkov a nové odtiene náušiek

  Ahojte!

  Mám pre vás zopár noviniek z mojej dielničky, ktoré som posledné mesiace pripravovala. Poznáte to, ako si niečo naplánujete a nakoniec vám to trvá tak dvakrát dlhšie? Tak to bolo aj v tomto prípade, nakoniec som sa ale dočkala a novinky úspešne dokončila. Nové svadobné náušnice, nové balenie ale aj nové odtiene náušiek.

  Nové balenie šperkov

  Odteraz k vám náušky poputujú v ešte krajších obrandovaných krabičkách. Pod značkou Petit Peanut ma môžete nájsť na sociálnych sieťach (a snáď aj čoskoro na Sashe :D). Zmena názvu značky sa udiala viac menej prirodzene, kvôli doméne a zapamätateľnosti. Ako som vyrábala predchádzajúce krabičky si môžete aj s videonávodom pozrieť tu.

  Neviete si predstaviť moju radosť, keď som tú obrovskú krabicu od kuriéra vyniesla na tretie poschodie a začala vybaľovať nové krabičky, ktoré som si dala zhotoviť, aj s novým logom. Síce som ich v náhľade videla už predtým, ale držať ich v ruke bol úplne iný pocit. Potom som sa obklopila novými materiálmi a vymýšľala nové balenie. Stužky, vosk, pečatidlá, kvety, hodvábny papier, dokonca obľúbená voňavka… toto všetko som vyskúšala a myslím, že finálna verzia sa ešte bude mierne prispôsobovať. Šperky k vám už ale od minulého týždňa putujú v takomto luxusnom balení, ktoré poteší nie len vás ale v prípade darčeka aj vašich blízkych. Prvé ohlasy na nové balenie boli skvelé, takže ma to len utvrdilo v tom, že to bol krok správnym smerom.

  Darčeky pre družičky

  Nové svadobné náušnice

  Neviem ako u vás, ale v mojom okolí sa so svadbami roztrhlo vrece. Možno preto som si tento rok dala na svadobných šperkoch naozaj záležať a vyrobila samostatnú svadobnú kolekciu. Od jednoduchších modelov až po prepracovanejšie, no všetky vyrábané s láskou. Všetky náušky, ktoré vyrábam aj sama nosím a môžem potvrdiť, že sú naozaj veľmi ľahučké, vážia len pár gramov. Sú šité z rôznych textílií a na uchu ich takmer necítiť, čo je skvelé, ak ich chcete mať celý deň aj noc ;-). 

  Svadobné náušnice si môžete prezrieť tu. 

  Svadobné náušnice
  Svadobné náušnice
  Svadobné náušnice
  Svadobné náušnice
  Svadobné náušnice
  Svadobné náušnice

  Dokonca ma svojimi nápadmi niekedy prekvapíte vy a šperky, ktoré vám zhotovujem na mieru, by mi naozaj nikdy nenapadli. Príkladom sú tieto personalizované náušky pre nevestu (a teraz už aj spokojnú manželku) Mirku, ktorej som na buttonku vyšívala iniciály mien svadobčanov a drobné lístky. Všetko nádherne ladilo s výzdobou a, čo ma teší ešte viac, náušky nosí aj po svadbe, takže aj v bežný deň jej pripomínajú nezabudnuteľné svadobné momenty 🙂

  Svadobné náušnice s iniciálkami

  Náušnice aj pre družičky

  Družičky sú dôležitou súčasťou svadby a najmä podpora pre nevesty, či už pri svadobných prípravách ale hlavne pred nimi. Ladiace náušnice vyrobené na mieru pre najbližšie osoby, ktoré pri vás stoja v dobrom aj v zlom, sú krásnym darčekom, ktorý využijú aj po svadbe.

  Rozšírila som farebnú ponuku náušiek, aby ste mali ešte väčší výber. Môžete ma kontaktovať správou a rovno prihodiť aj fotku šiat, aby sme vedeli zladiť odtieň. Samozrejme v odtieni môžu nastať odchylky, kvôli nastaveniu monitora a svetelných podmienkach pri fotení (a mojej zručnosti namiešať správny odtieň alebo odhadnúť látku) ale môžeme to skúsiť 🙂

  Darček pre družičky
  náušnice pre družičky


  Okrem náušiek mám k dispozícii aj ďakovné kartičky, ktoré vám k objednávke rada zadarmo pošlem v PDF formáte cez vnútornú poštu (vytlačíte si ich koľkokrát chcete, ak by ste sa náhodou pomýlili). Môžete pre vaše sestry, sesternice a srdcu blízke osoby napísať osobné venovanie, poďakovať za všetko, čo pre vás urobili a podarovať ho rovno s náuškami. 

  náušnice pre družičky
  náušnice pre družičky

  Dôležité PS: O pár dní nastupujem do full-time práce, takže náuškám sa s veľkou pravdepodobnosťou nebudem môcť naplno venovať. Niekoľko vianočných objednávok by som ale vybaviť chcela (plus mám v strede izby obrovskú krabicu s krabičkami, že jó :D), tak ak máte niečo, po čom vám srdce piští alebo by ste chceli darovať, nenechávajte si to na poslednú chvíľu. 

  Majte sa krásne a užívajte babie leto 🙂

  S láskou,

  Barbora

  Sígueme

  Deja una respuesta

  Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *