• Pre tvoj vysnívaný diár
 • Nový blog, nové začiatky

  Vo všeobecnosti mám rada nové začiatky. Keď sa blíži niečo nové, dlho očakávané. Aby som bola úprimná, blog som plánovala už dlho. Zdržal ma polročný študijný pobyt na Kube a študijné povinnosti. Okrem toho, napísať prvý článok nie je až také ľahké, ako to vypadá, takže ak ho práve čítate, dokázala som ho dokončiť, čo je pri mojej tendencii k perfekcionizmu dosť ťažké 😀 ale učím sa to ovládať, lebo nikdy nič nebude perfektné, to však neznamená, že sa nesnažím veci robiť najlepšie ako viem. Stále sa učím a veľmi ma to baví.  Ako to máte vy? Ste perfekcionisti alebo skôr salámisti? Radi dáte príležitosť aj niekomu inému alebo sa spoliehate len na svoje sily?


  Tento článok som začala písať v Barcelone, ešte skôr ako bol blog oficiálne založený a je to niečo, na čo som sa už dlho odhodlávala. Ako by mal vypadať som mala vysnívané už dávno. Pekný minimalistický dizajn, kde je všetko prehľadné a  jasné čo kde a ako. Uvidíme, ako mi to pôjde, keďže som v tomto nováčik, ale s radosťou /i keď, musím sa priznať, s občasnými ťažkosťami/ sa vrhám do týchto online vôd. 

      

   O svojej tvorbe som občas písala v sashe žurnáloch, no články časom “zapadli“ a stratili sa medzi ostatnými. Navyše veci a inšpirácie, o ktorých by som chcela písať, nesiahajú len do handmade kruhov, takže toto všetko vyústilo do túžby po vytvorení pekného inšpiratívneho online miestečka. Dlho som premýšľala nad tým, či to vlastne bude mať význam, či bude pre koho písať, či mi po pár článkoch nedojde inšpirácia a či vlastne budem mať na to čas. Momentálne sa snažím ukončiť posledný rok na vysokej a tak nejak zistiť, čo ma onedlho bude živiť. Verím, že s dávkou sebadisciplíny a správnej organizácie času budem všetko viac menej stíhať, takže sa do toho vrhám aby som zistila, aké to blogovanie vlastne je. Vždy keď mám veľa pochybností o nejakom kroku, opýtam sa samej seba, či po rokoch nebudem ľutovať, že som to aspoň neskúsila. A odpoveď už poznáte 🙂

  Prostredníctvom online sveta dávate možnosť nahliadnuť do vášho súkromia (čo so sebou môže niesť aj určité nevýhody) ale okrem toho dávate možnosť, aby ľudia poznali lepšie vás aj vašu prácu a budujete komunitu so spoločnými záujmami, v ktorej si ľudia vymieňajú rady, názory a inšpirácie (teda aspoň tak by som chcela, aby to bolo). Takže vás u mňa oficiálne vítam, verím, že nám spolu bude príjemne a ak by ste mali na mňa nejaké zvedavé otázky, určite mi dajte vedieť.

   

  S láskou

  Barbora

  Sígueme
  Compártelo

  Deja una respuesta

  Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *